O B R A Z K I    L O G I C Z N E
Obrazki logiczne możesz tworzyć za pomocą strony logifan.pl w Kreatorze obrazków, natomiast poprawność zrobionych łamigłówek sprawdzisz w programie Logołamacz.
Jeśli chcesz się dowiedzieć jak rozwiązywać obrazki logiczne, przeczytaj Kurs malowania liczbami - krok po kroku.
Obrazki logiczne do rozwiązywania na tej stronie znajdziesz w dziale Rozwiąż Obrazek. - W tej chwili ilość zagadek w bazie wynosi: 1097
Każdy obrazek logiczny na stronie logifan.pl możesz wydrukować aby móc rozwiązać go tradycyjnie. Służy do tego specjalny tryb. Obrazki Logiczne do druku - czytaj więcej
Jeśli chcesz zagrać online - po prostu kliknij ROZWIĄŻ OBRAZEK na powiększeniu
Obrazki logiczne to niezwykle wciągające i rozwijające umysł zajęcie na nieprzyjemną, mokrą pogodę. Świetny trening na spostrzegawczość i myślenie.
W niczym nie ustępują popularnym krzyżówkom, sudoku czy wielu innym łamigłówkom. Darzę je szczególną sympatią pewnie dlatego, że oprócz satysfakcji z rozwiązania bardzo często otrzymuje się dodatkowy bonus jakim są wrażenia estetyczne - są przecież zaszyfrowanymi obrazami, a te jak wiadomo silnie oddziaływują na zmysły. No i ten dreszczyk emocji, który wywołuje odkrywanie ostatniej "czarnej plamy" zasłaniającej to co nieznane.
Chyba śmiało można porównać rozwiązywanie obrazka do takiej wędrówki w nieznane. I jedno i drugie wymaga przygotowań, i jedno i drugie wymaga czasu, a dojdziesz tak daleko, na ile starczy ci umiejętności i doświadczenia.
Nikt od razu nie zapuszcza się w Himalaje bo z łatwością tam przepadnie. I te największe rzeczy zaczynają się od tych najmniejszych.
Zrozumiałem to bardzo dobrze po pierwszych starciach z obrazkami logicznymi, które oczywiście przyniosły sromotne klęski. Całkiem sporo czasu upłynęło zanim wypracowałem sobie metody zdejmowania cyfrowej zasłony i rozwiązałem swój pierwszy obrazek. Nigdy się przy tym nie zniechęciłem i nigdy nie pytałem nikogo jak je mam rozwiązywać.
Dlatego nie przejmuj się jeśli dopiero zaczynasz wędrówkę w obrazki logiczne i nie rozumiesz odpowiedzi znalezionych w internecie na twoje pytania. Zrozumienie samo przyjdzie z czasem i najlepszą do tego drogą jest po prostu nie przejmowanie się niczym.
Zamiast tego baw się rozwiązując obrazki od tych najprostszych, kilkunastokratkowych. Jeśli nie wyjdzie ci z jednym, spróbuj z drugim. Nie wyjdzie z drugim spróbuj z trzecim. Możliwości są nieskończone.
I tego właśnie życzę ci podczas korzystania z tej strony. Tj. niezniechęcenia i dobrej zabawy!