P U Z Z L E

GALERIA puzzli logifan
Puzzle do układania na tej stronie znajdziesz w dziale Wybierz Puzzle. - W tej chwili ilość puzzli-układanek w bazie wynosi: 93
Jeśli chcesz zagrać online - po prostu kliknij ROZPOCZNIJ PUZZLE na powiększeniu.

Puzzle: Wiewiórka szara


96 części (12x8)
Jak widać nie tylko ptaki lubią korzystać z zimowych karmników! Podczas wielu sesji jakie poświęciłem na ptasią fotografię przy karmniku odwiedzały mnie wiewiórki... najpierw jedna, potem dwie, trzy aż pewnego dnia naliczyłem sześć futrzaków plądrujących bez skrupułów moje karmniki. Jednak nie tak do końca wandale rządzili całą okolicą. Wykorzystałem to i w efekcie mogły powstać puzzle 100 elementowe niemalże, które mam nadzieję spodobają się Wam i nie okażą się zbyt trudne. Powodzenia!
1 2 3 4
Słów kilka od autora strony
Puzzle online - dla mnie, powiedzieć można śmiało - to powrót do korzeni. Od puzzli właśnie zaczęła się moja przygoda z logiczną rozrywką w wykonaniu online. To na nieistniejącej już od dawna stronie z puzzlami po raz pierwszy zamieściłem dział, w którym można się było oddawać logicznej rozrywce. Ale to już było, i nie wróci więcej - zgodnie ze słowami piosenki. Powstało nowe miejsce, w którym puzzle online to równorzędny z innymi dział logicznej zabawy.
Tak ja postrzegam puzzle na stronie logifan.pl
A pozostali?
Faktem jest, że puzzle mają niezliczone rzesze swoich zwolenników, co wcale nie dziwi. Nie można przecież odmówić im uroku jaki niesie dopasowywanie kolejnych - malutkich kawałeczków w jedną całość, mozolne budowanie, odsłanianie czarnych plam, zakrywanie pustych miejsc, czy wyłanianie ładu i harmonii z chaosu. Każdy zapewne postrzega układanie puzzli w trochę inny - właściwy dla siebie - sposób, i zapewne każdy lubi w tej zabawie coś innego.
Nie ma w tym nic dziwnego - jesteśmy przecież istotami, które różnią się wzajemnie i każdy inaczej postrzega otaczającą go rzeczywistość, manifestując przy tym swój indywidualny sposób myślenia i postępowania. Dla mnie nie ma wątpliwości, że zabawa w układanie puzzli rozwija umiejętności logicznego myślenia czy przewidywania a także i te atrybuty ludzkiego umysłu niezwiązane chyba z logiką, lecz z pojmowaniem piękna, estetyki czy szeroko pojętej harmonii.
Pozostaje mi więc tylko życzyć wszystkim dobrej zabawy w zadaniu, którego nawet nie trzeba tłumaczyć, bo rozumiemy je intuicyjnie.